Поиск по этому блогу

Общее количество просмотров

Статистика сайта

Посетители по странам Посетители за последние 24 часа Flag Counter
среда, 9 июля 2014 г.

За 5 діб до Житомирщини приїхало 174 переселенці

Про це повідомила заступник голови– керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун під час засідання регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області 9 липня.

На сьогодні в області прийнято та розміщено 1176 осіб, з яких 832 з Донецької та Луганської областей, 344 – з АР Крим. З них 368 осіб проживає в готелях, санаторіях (10 чол. в готелі «Житомир», 173 чол. в санаторії «Тетерів», 185 чол. в дитячому таборі «Віра. Надія. Любов»), решта 808 осіб розмістилися у родичів та близьких. Харчування громадян у місцях масового поселення організоване волонтерськими та громадськими організаціями. Проводиться постійна робота з меценатами, спонсорами, підприємцями, громадами з надання необхідної допомоги.

Ірина Супрун звернула увагу членів Штабу на те, що необхідно посилити роботу у питаннях ідентифікації осіб, що прибувають. Адже багато таких людей приїжджають без жодних документів, а це в свою чергу ускладнює надання будь-яких видів послуг.

Заступник начальника Державної міграційної служби в Житомирській області Михайло Загладько повідомив, що до міграційної служби звернулося 144 особи з Криму та 33 з Донецької та Луганської областей. За його словами, міграційна служба може видавати переселенцям довідку про тимчасову реєстрацію, якщо до них буде направлена заява від господаря житла в приватному секторі, котрий прихистив таких осіб, або від готелю чи санаторію.

На засіданні Штабу також обговорювалося питання медичного огляду для переселенців та проходження флюорографії. Директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна запропонувала долучити до роботи медпункту облдержадміністрації ще працівників охорони здоров’я, адже він розташований біля каб. 120, до якого надходять звернення від переселенців.

Директор департаменту охорони здоров’я Олександр Торбас повідомив, що за медичною допомогою в області звернулося 180 переселенців. А також наголосив на тому, що для зручності діагностичні послуги цій категорії населення надаватимуться в Житомирському обласному діагностичному центрі, а за потреби – лікувальні в обласній клінічній лікарні ім. О. Гербачевського. Адже ці медзаклади знаходяться поблизу облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у цілодобовому режимі працює робоча група Штабу, діє телефон «гарячої лінії» з опрацювання звернень, збору та аналізу повідомлень (0412-47-44-69 з 18.00 до 20.00 год., 0412-41-34-90, 0412-47-50-00 з 20.00 до 08.00 год.), утворено Інформаційний центр допомоги тимчасовим переселенцям зі сходу у Житомирській області, функціонує відповідний інтернет-ресурс (dopomoga.zt.ua).

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

0 коммент.:

Архив блога