Поиск по этому блогу

Общее количество просмотров

Статистика сайта

Посетители по странам Посетители за последние 24 часа Flag Counter
вторник, 29 апреля 2014 г.

Андрушівський та Бердичіський райони отримали нові автомобілі швидкої допомоги

Нові автомобілі швидкої допомоги надаватимуть якісні медичні послуги жителям Андрушівського та Бердичівського районів. Ключі від карет швидкої передав головним лікарям голова облдержадміністрації Сидір Кізін.

За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса, це автомобілі класу В, які повністю укомплектовані за європейськими стандартами і орієнтовані на надання швидкої невідкладної медичної допомоги. Вартість однієї такої карети – 649 тис. грн. Олександр Михайлович зазначив, що кожен район та місто нашої області отримають нову машину швидкої найближчим часом.

Головний лікар Бердичівської районної лікарні Дарія Луцька подякувала обласному керівництву за такий необхідний подарунок. Вона розповіла, що із 4 автомобілів швидкої допомоги 1 вичерпав свій ресурс на 80%, а інші вже протягом 3 – 4 останніх років на 100% використали всі потужності. Саме тому нова карета швидкої для району дуже потрібна. Головний лікар запевнила, що її використовуватимуть максимально раціонально.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка відкриють стенд, присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні

30 квітня о 13.15 год. у навчально-науковому інституті філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка відбудеться урочисте відкриття стенду, присвяченого вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні. У заході візьмуть участь викладачі та студенти цього навчального закладу.

Студенти навчально-наукового інституту філології та журналістики виступили ініціаторами збору коштів з метою вшанування людей, які загинули в Києві під час масових акцій протесту. Завдяки спільним зусиллям викладачів та студентів вдалося назбирати необхідну суму грошей, за які і виготовили символічну пам’ятку.

Стенд, присвячений героям Небесної сотні, відтепер постійно буде нагадувати молодим людям про подвиг тих, хто віддав своє життя за майбутнє нашої держави.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Любов Цимбалюк взяла участь у засіданні Правління Асоціації міст України

29 квітня 2014 року в.о.міського голови, секретар Житомирської міської ради Цимбалюк Л.В. взяла участь у засіданні Правління Асоціації міст України. На заході були присутні міські голови – члени Правління АМУ, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України В.Гройсман, голова Державної казначейської служби України Т.Слюз, народні депутати - голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Д.Жванія та голова МДО «За розвиток місцевого самоврядування » Є.Карташов, представники Мінрегіону та Мінфіну.

В обговоренні питань щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування, Плану реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, змін до Бюджетного кодексу України взяли участь представники Уряду та народні депутати.

Правління АМУ прийняло у члени Асоціації Васильківську міську раду Київської обл., Лугинську селищну раду Житомирської обл. та Первомайську міську раду Луганської обл. Далі міські голови затвердили План роботи Правління та Виконавчої дирекції АМУ на 2014 рік.

Члени Правління ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування, а також Звернення до Уряду та правоохоронних органів щодо захисту посадовців місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Житомирщина посіла 10 місце у державі у рейтингу інвестиційної привабливості

Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку та міжнародного співробітництва облдержадмінітсрації Зінаїда Янченко під час засідання наради щодо проведення презентації інвестиційного потенціалу Житомирської області в м. Києві з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськвиконкомів, керівників структурних підрозділів ОДА.

Участь у нараді взяли голова облдержадміністрації Сидір Кізін, голова обласної ради Віталій Француз та перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.

За словами Зінаїди Борисівни, Житомирщина піднялася у рейтингу інвестиційної привабливості з 24 місця на 10.

«Особливу увагу потрібно приділити стримуванню інфляційних процесів, наданню адміністративних послуг та роботі дозвільних центрів. З 1 січня 2014 року в кожному районі повинен працювати центр з надання адміністративно-дозвільних послуг. У п’яти районах області таких центрів взагалі ще немає. Це Червоноармійський, Радомишльський, Коростенський, Любарський, Олевський райони», - зазначила Зінаїда Янченко.

Очільник області наголосив на тому, що райони, які ще не створили адміністративних центрів, найближчим часом повинні врегулювати це питання.

За ініціативи керівництва області 6 червня 2014 року у місті Києві за підтримки Міністерства закордонних справ України відбудеться інвестиційний форум Житомирщини.

«Тому першочергове завдання для районів – підготовка презентаційних матеріалів. Кожен район повинен представити 2-3 найбільш важливих інвестиційних проекти для презентації на форумі», - наголосила Зінаїда Борисівна.

«Форум – це ваш інвестиційний потенціал, робочі місця та розвиток кожного району. Житомирська область – перший регіон в Україні, який після складних суспільно-політичних подій зініціював проведення інвестиційного форуму в Дипломатичній Академії при Міністерстві закордонних справ України. Відгукнулися всі посольства інших держав, які знаходяться на території нашої країни», - підсумував Геннадій Дмитренко.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Сьогодні у Житомирі навчальна тривога

29 квітня з 14.00 до 15.30 год, з метою перевірки системи централізованого оповіщення цивільного захисту населення міста буде проводитись навчальне оповіщення населення з увімкненням електричних сирен та передачі мовної інформації.

Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.

«Звучання електричних сирен означає сигнал цивільної оборони «Увага всім!». Почувши його, негайно увімкніть проводове радіо для прослуховування екстрених повідомлень від оперативного чергового Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації», - повідомив М.Дідківський.

У місті працюватиме 40 електросирен. Мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, тому населення повинно зберігати спокій.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Сидір Кізін пропонує 8 травня вшанувати пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні

На 24 сесії обласної ради шостого скликання обговорювалося питання щодо відзначення у 2014 році 9 травня. Голова обласної ради Віталій Француз повідомив про те, що 6 травня відбудеться спільна нарада представників профільних департаментів, управлінь облдержадміністрації та міськвиконкому, на якій буде затверджена програма проведення заходів.

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін звернув увагу на те, що сьогодні настав час відмовитися від ідеологічних міфів, нав’язаних Московою, які є основою для цинічної пропаганди імперських амбіцій сусідньої держави. Він закликав представників влади та громадських організацій з розумінням поставитися до суспільно-політичної ситуації в нашій державі та свідомо підійти до вшанування пам’яті усіх загиблих, які проливали кров за наше майбутнє. Сидір Васильович зазначив, що однакової уваги потребують як ветерани Великої вітчизняної війни, так і ветерани Української Повстанської Армії, а таких на теренах Житомирщини налічується 54 особи.

Очільник області пропонує запровадити в нашій державі практику європейських країн, де 8 травня вшановують пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні. Окрім цього, він закликав керівників районів особисто відвідати ветеранів та надати їм матеріальну допомогу. Сидір Васильович вважає, що всі заходи в ці дні повинні проходити під державним прапором України.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

На сесії обласної ради розглядають питання обласного бюджету

На засідання 24 сесії обласної ради шостого скликання 29 квітня прийшло 74 депутати. Основні питання сесії – бюджетні: про заходи щодо економії бюджетних коштів; про розподіл вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету у 2014 році; про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік.

Крім того, за проханнями депутатів, до порядку денного внесли ще такі питання: інформацію про святкування 9 травня та щодо ціноутворення в області на медичні препарати.

Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Сидір Кізін та його заступники.

За повідомленням директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ганни Ємченко щодо питання про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік, держава зменшила обласному бюджету Житомирщини як доходи, так і видатки загального та спеціального фондів.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Архив блога