Поиск по этому блогу

Общее количество просмотров

Статистика сайта

Посетители по странам Посетители за последние 24 часа Flag Counter
четверг, 30 июля 2015 г.

Проблему з лікувальним харчуванням для маленьких житомирян вирішили депутати міської ради

Діти віком до 3 років, хворі на рідкісну генетичну хворобу фенілкетонурію, залишились без лікувального харчування через відсутність централізованих поставок за рахунок державного бюджету.

Основне лікування дітей на фенілкетонурію - це спеціальне дитяче харчування та сувора дієта, де з харчування малюка повністю виключаються продукти, що містять амінокислоту фенілаланін. Діти з фенілкетонурією не здатні засвоювати цю амінокислоту, в результаті чого в організмі накопичуються з’єднання, що отруюють нервову систему.

В Україні, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2000 року №1389 «Про заходи щодо забезпечення дітей повноцінними продуктами харчування і виробами дитячого асортименту, стимулювання вітчизняного виробництва та реалізації зазначених товарів», хворі на таку недугу мають отримувати амінокислотні суміші до 3-х років включно за рахунок держбюджету, з 3 до 14 років – за рахунок обласних бюджетів.

29 липня 2015 року проблему з лікувальним харчуванням для маленьких житомирян, хворих на фенілкетонурію, вирішили депутати міської ради. Прийнято рішення щодо виділення коштів для забезпечення таких дітей віком до 3 років спеціальним харчуванням. Таким чином, п’ятеро маленьких житомирян, які потребують спеціального лікувального харчування, будуть ним забезпечені до кінця поточного року.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Підлітки, які мають проблеми із законом, відвідають тренінгові заняття

Аби посилити просвітницько-профілактичну роботу серед підлітків, які мають проблеми із законом, Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Житомирським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції запровадив систему тренінгових занять у рамках проекту «Сходинки».

Метою даної програми є сприяння усвідомленню учасниками цінності здоров’я, здорового способу життя, його впливу на благополуччя людини, важливості відповідальної поведінки та вироблення навичок свідомого прийняття важливих життєвих рішень.
Як зазначає директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, особливістю тренінгової просвітницько-профілактичної програми «Сходинки» є її орієнтованість не тільки на первинну профілактику ризикованої поведінки підлітків, але й на вторинну та третинну соціальну профілактику, яку може здійснювати тренер індивідуально або в групі підлітків, що ведуть ризикований спосіб життя.

Перші заняття пройдуть у приміщенні кримінально-виконавчої інспекції. До проведення тренінгів залучені працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей, дільничні інспектори міліції. Заняття, пов’язані з медичною тематикою, планується проводити на базі відділення Клініки, дружньої до молоді, із залученням медичних працівників. Також у рамках проекту передбачаються тематичні зустрічі підлітків з учасниками АТО, видатними особистостями міста Житомира. Дана програма розрахована на десять занять з інтервалом між ними в один – два тижні.

«У перспективі розглядається можливість проведення тренінгів на базі Центру відвідування для дітей та молоді, які мають проблеми з законом, діяльність якого спрямовуватиметься на профілактичну роботу в дитячому та молодіжному середовищі»,- зазначає Ольга Юрченко.

Нагадаємо, що у рамках українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» в Житомирі буде створено Центр відвідування для дітей та молоді, які мають конфлікти із законом. Діяльність такого соціального закладу, який діятиме як підрозділ Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, передбачає тісну співпрацю з кримінально-виконавчою інспекцією. Центр відвідування організовуватиме комплексну роботу, спрямовану на ресоціалізацію дітей, звільнених від відбування покарання з випробуванням; роботу з близьким оточенням дитини; роботу з дітьми, які мають ризиковану поведінку.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

ЗОШ I-III ступенів №28 м. Житомира присвоєно ім’я гетьмана Івана Виговського

Під час сесії міської ради депутати ухвалили рішення про присвоєння ЗОШ I-III ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського. За відповідне рішення проголосували 39 депутатів Житомирської міської ради.

20 травня 2014 року ГО «Асоціація громадських об’єднань «Нова сила» виступила з відкритим зверненням щодо присвоєння імені гетьмана Івана Виговського одній із загальноосвітній шкіл м. Житомира.

Листом від 22.05.14 року №1066 управління освіти звернулося до керівників загальноосвітніх навчальних закладів проінформувати трудові колективи про відкрите звернення ГО «Асоціація громадських об’єднань «Нова сила» та винести дану пропозицію на обговорення колективів. Адже відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» імена фізичних осіб присвоюються юридичним особам лише після проведення громадського обговорення та за згодою відповідного трудового колективу. За результатами обговорення колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів №28 м. Житомира підтримав ініціативу щодо присвоєння школі імені гетьмана Виговського.

Як поінформували в управлінні освіти міської ради, у ЗОШ № 28 було створено робочу групу з метою залучення всіх учасників навчально-виховного процесу та представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння імені навчальному закладу та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення.

ЗОШ I-III ступенів №28 м. Житомира заснована у 1992 році, проектна потужність – 1276 учнів. У 2014- 2015 навчальному році в ЗОШ №28 в 47 класах навчається 1354 учні. У навчальному закладі працює 128 вчителів, серед яких – 18 вчителів-методистів, 16 старших вчителів, 47 вчителів вищої категорії, вчителів I категорії – 32, вчителів II категорії – 10, спеціалістів -5, 18 відмінників освіти України, 14 вчителів-переможців міського, обласного конкурсу «Вчитель року». Школа відзначена Подякою Президента України, грамотою МОН України, грамотами міського та обласного управлінь освіти.

Згідно плану виховних заходів всіх учасників навчально-виховного процесу ознайомлено з життєвим шляхом гетьмана Івана Виговського. Учні школи здійснили поїздку в с. Вигів, де народився гетьман. В планах школи створити алею та музей пам’яті гетьмана Івана Виговського.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Житомир зустрів міжнародний автопробіг «Шосе Миру»

29 липня 2015 року Житомир зустрічає учасників міжнародного автопробігу «Шосе Миру». Зустріч відбулася в урочистій обстановці в сесійній залі міської ради перед початком чергової сесії міської ради.

Метою глобального проекту «Шосе Миру», який розпочався 30 травня та триватиме до 30 серпня, є підтримка розвитку мирного та процвітаючого світу. В ньому вже взяли участь 65 країн з усіх континентів, серед яких – Польща, Фінляндія, США, Уругвай, Гонконг, Танзанія, Нідерланди тощо.
В Україні проект «Шосе Миру» впроваджує Федерація Всесвітнього Миру і триватиме він до 4 серпня. Волонтери подолають 1083 км пішки, бігом та на авто від східного та західного кордонів України за маршрутом Дніпропетровськ – Краковець.

В. о. міського голови Любов Цимбалюк привітала гостей: Михайла Ільїна – голову правління Федерації всесвітнього миру, Андрія Лесіва – генерального директора видавничого дому «Справи сімейні», Анатолія Кікіна – відповідального секретаря Федерації всесвітнього миру, Нобуко Оморі ( Японія) – Посла Миру, директора Фонду «1000 журавлів», Асука Оморі (Японія) – студента, волонтера , майстра Кендо, третій дан, Томса Сіленіекса (Латвія) – директора агентства «Сан Вей» Тур, Олександра Бойко – голову правління молодіжної громадської організації «Нове бачення», Олексія Мазуренка – приватного підприємця, волонтера Федерації всесвітнього миру.
Учасники автопробігу мають намір залучити світову громадськість, аби вирішити нагальні проблеми в Україні. За їх словами, 128 країн має приєднатися до проекту «Шосе Миру».

Оморі Нобуко звернулася до житомирян з побажаннями миру та злагоди: «8 років тому я вперше відвідала Житомир і переважно займалася волонтерською діяльністю, підтримуючи людей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Мені дуже подобається Україна. Я відчуваю, що зараз у вашій країні складна ситуація. Я хочу підтримати Україну, особливо Східну. В Японії я заснувала благодійний фонд «Тисяча журавлів» на підтримку України. Ми подолаємо більше 1000 км від східного до західного кордону України на підтримку миру, злагоди та єдності в Україні та в усьому світі».

Також Оморі Нобуко як спеціаліст з японської каліграфії розробила ієрогліф (в перекладі означає «світле майбутнє та надія»), який вручила в.о. міського голови Любові Цимбалюк та закликала всіх взятися за руки заради світлого та мирного майбутнього Житомира та України.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

За І півріччя 2015 року доходна частина міського бюджету виконана на 121,7%

Про виконання міського бюджету в І півріччі 2015 року доповів директор департаменту бюджету та фінансів Сергій Гаращук під час сесії Житомирської міської ради.

«За І півріччя поточного року доходна частина міського бюджету виконана на 121,7%, і перевиконання склало 55,5 млн грн (це і загальний, і спеціальний фонд бюджету)», - зазначив С.Гаращук.

У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року власні доходи м.Житомира збільшилися на 45,7 млн грн, а трансферти з державного бюджету – на 114 млн грн, що становить 236%.

«Кошти з держбюджету збільшені, при цьому усі дошкільні заклади, культура, фізична культура фінансуються за рахунок власних повноважень міського бюджету. Місто отримало додаткові джерела доходів, такі як: акцизний збір (за І квартал надійшло 35,8 млн грн), плата за землю внаслідок відміни державою певних пільг (10,2 млн грн), плата за адмінпослуги (5,3 млн грн), держмито (2,9 млн грн). Разом з тим, є і втрати: по ПДФО – 10,6 млн грн, по екологічному податку – 15,2 млн грн, плата за патент – 3,5 млн грн», - поінформував директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.

Також Сергій Гаращук зауважив, що при збільшенні власних доходів та виконанні своїх повноважень є проблема, яка залишається невирішеною, – недостатність коштів на виплату заробітної плати педагогічних працівників та працівників закладів охорони здоров’я.

Житомирська міська рада направила звернення до Кабінету Міністрів України про відшкодування втрат міського бюджету.

Звернення депутатів Житомирської міської ради Про відшкодування втрат міського бюджету

Висловлюємо стурбованість та занепокоєння ситуацією, яка склалась з розміщенням на депозитних рахунках в банках тимчасово вільних коштів міського бюджету органами Державної казначейської служби України.

В порушення ст.16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних ( депозитних ) рахунках у банках» з 03 січня 2014 року казначейством не виконуються платіжні доручення щодо перерахування коштів міського бюджету для розміщення на депозитних рахунках в банках.

Перерахування тимчасово вільних коштів на депозитні рахунки не здійснюється з посиланням на постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів на недопущення втрат бюджету», а також окреме доручення Міністерства фінансів України від 10.04.2015 №05230-16/225.

Затримання казначейством платіжних доручень призвело до втрат доходної частини міського бюджету в обсязі 25,0 млн грн, в тому числі за 2014 рік – 17,0 млн грн. та за I півріччя 2015 року – 8,0 млн грн.

Разом з тим, витрати міського бюджету внаслідок інфляційних процесів постійно зростають. Зокрема, для виплати індексації оплати праці відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» додаткова потреба в коштах для установ, які фінансуються з міського бюджету, становить 21,4 млн грн.

Крім того, за рахунок збільшення витрат на індексацію оплати праці до 83,2 млн грн зросла незабезпеченість по заробітній платі установ та закладів, які фінансуються за рахунок освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету.

Враховуючи зазначене, звертаємося з проханням вирішити питання щодо компенсації з державного бюджету України втрат міського бюджету в сумі 25,0 млн грн, а також зобов’язати органи казначейства безумовно виконувати вимоги пункту 14 частини першої статті 116 Бюджетного кодексу України.

Секретар міської ради Л.В.Цимбалюк

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
среда, 29 июля 2015 г.

Л.Цимбалюк: Ніякі будівельні роботи до наступної сесії на вул.Щорса здійснюватися не будуть

Ініціативна група мешканців мікрорайону Крошня звернулися до міської влади. Житомиряни виступають проти будівництва приміської автостанції, яку планують будувати біля їх багатоповерхівки.

В.о. міського голови Житомира Любов Цимбалюк та заступник міського голови Сергій Сухомлин запевнили мешканців вулиці Щорса, що їх питання буде розглянуте та вивчене комісійно. Зокрема, буде створена робоча група, яка вивчить дозвільні документи по будівництву автостанції. Питання відповідності документів про будівництво автостанції на вул.Щорса розглядатимуть депутати на наступній сесії.

«Ніякі будівельні роботи до наступної сесії на вул.Щорса здійснюватися не будуть», - наголосила Любов Цимбалюк.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Житомирська міська рада визнала Російську Федерацію державою-агресором

На сесії Житомирської міської ради 29 липня 2015 року депутати міської ради підтримали Постанову Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором». За таке рішення проголосували 44 депутати.

Відповідно до даного рішення Житомирська міська рада має керуватися у своїй діяльності Постановою Верховної Ради України в межах наданих законом повноважень.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
вторник, 28 июля 2015 г.

У Житомирі проходить акція «Бібліотечний простір»

У Житомирі Централізована бібліотечна система проводить акцію під назвою «Бібліотечний простір». На вулицях міста у інформаційних палатках працюють бібліотекарі. Вони нагадують житомирянам про сучасні бібліотеки, залучають нових користувачів, популяризують літературу з різних галузей знань, знайомлять перехожих з послугами бібліотек.

На поличках в інформаційній палатці розміщені видання різноманітної тематики. Зокрема, твори сучасних українських авторів: Любка Дереша, Марії Матіос, Ірен Роздобудько та інші, твори митців Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України: Михайла Пасічника, Григорія Цимбалюка, Марії Пономаренко, Анатолія Шевчука, література про Революцію Гідності.
Організатори акції нагадують житомирянам адреси та телефони бібліотек-філіалів, які розташовані в різних мікрорайонах міста.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Житомирводоканал має працювати у посиленому режимі

24 липня 2015 року в.о.міського голови Любов Цимбалюк з робочим візитом відвідала КП «Житомирводоканал».

«У зв’язку із високим температурним режимом у місті питання водопідготовки, безперебійної подачі питної води для житомирян – під особливим контролем. Підприємство має працювати у посиленому режимі, адже вода, її якість – це безпека, здоров’я мешканців», - зазначила Л.Цимбалюк.

Л.Цимбалюк ознайомилася з роботою станції по підготовці гіпохлориту та об’єктами ІІ-го підйому водоканалу.

В.о.міського голови акцентувала увагу керівництва підприємства на бездоганній організації роботи КП «Житомирводоканал» та оперативності вирішення аварійних ситуацій.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
пятница, 24 июля 2015 г.

Фахівці галузі торгівлі відзначають професійне свято

Щороку в останню неділю липня своє професійне свято відзначають фахівці галузі торгівлі України.

24 липня в Житомирській міській раді відбулися урочистості з нагоди свята. Працівників торговельної сфери привітали в.о. міського голови Любов Цимбалюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бочковський, а також відділ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міської ради.

Відзначивши важливу роль торговельної галузі в економічному розвитку міста, Любов Цимбалюк подякувала її фахівцям за співпрацю та професіоналізм, активну громадську діяльність та сприяння благодійності.

«Ви задовольняєте повсякденні потреби житомирян у якісних і доступних товарах, сприяєте економічній стабільності нашого рідного міста. Щиро вдячна вам за вашу працю. Нехай ніколи не згасає бажання працювати далі»,- звернулася до гостей заходу в.о. міського голови з побажаннями міцного здоров'я, щастя, добробуту в сім'ях, стабільної та мирної України.

З нагоди відзначення професійного свята підприємства та працівників сфери торгівлі нагороджено Почесними грамотами виконавчого комітету Житомирської міської ради.

За інформацією відділу торгівлі міської ради, в Житомирі працює 760 магазинів та 428 закладів ресторанного господарства. Згідно статистичних даних, загальний обсяг роздрібного товарообороту по м. Житомиру за I квартал 2015 року склав 1180323,8 тис. грн, що в порівнянні з минулорічним показником за аналогічний період становить 83,6 %. За даним показником м. Житомир посідає 1 місце в рейтингу області. При цьому, питома вага роздрібного товарообороту м. Житомира в обсязі роздрібного товарообороту області становить 50,0 %.
За I квартал 2015 року на одного мешканця міста Житомира реалізовано товарів на суму 4373,2 грн, що на 952,4 грн більше минулорічного показника за аналогічний період. За даним показником м. Житомир посідає 1 місце в рейтингу області.
В розвитку матеріально-технічної бази торгівлі міста запроваджуються сучасні торговельні технології, створюються роздрібні торговельні підприємства, які за рівнем культури обслуговування покупців відповідають вимогам європейських стандартів. В Житомирі розширюється мережа підприємств торгівлі та ресторанного господарства, відкриваються сучасні супер- та мінімаркети, торгові комплекси, сучасні комплекси ресторанного господарства.
В умовах становлення ринкових відносин торгівля набуває все більшого розвитку та масштабів.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Шановні працівники торгівельного обслуговування м.Житомира!

Шановні працівники торгівельного обслуговування м.Житомира!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників торгівлі.

Від вашої злагодженої роботи значною мірою залежить добробут людей, їх соціальний спокій та настрій, покращення економічного благополуччя суспільства та кожної родини. Ви задовольняєте повсякденні потреби житомирян у якісних і доступних товарах, сприяєте економічній стабільності нашого рідного міста.
Щиро вдячна вам за вашу працю, спрямовану на формування економічного потенціалу країни та Житомира , створення і процвітання закладів торгівлі та ресторанного бізнесу в умовах ринкової економіки.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добробуту в сім'ях, вдячності від покупців, стабільної та мирної України!

В.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Щодо організації роботи з надання пільг окремим категоріям громадян

Верховною Радою України 28 грудня 2014 року прийнято Закон України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” (від 28.12.2014 № 76-VIII), яким внесено до окремих законів України зміни, згідно з якими з 1 липня 2015 року пільги надаються окремим категоріям пільговиків, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2015 році —1710 гривень).

Зазначена норма застосовуватиметься при наданні пільг з оплати житлово- комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу.
На виконання зазначеного Закону Урядом постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 389 затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

При цьому, залишається незмінним порядок надання пільг для інвалідів війни, учасників бойових дій, «чорнобильців» 1 та 2 категорій, ветеранів військової служби та органів МВС, їх вдів, реабілітованих осіб, інвалідів військової служби.

З питань оформлення вказаних пільг, передбачених законодавством, необхідно звертатися до управлінь праці та соціального захисту населення Богунської (тел. 42-50-09) та Корольовської (тел. 33-00-51, 33-00-34) районних у місті Житомирі рад.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
четверг, 23 июля 2015 г.

У Житомирі буде створено Центр відвідування для дітей та молоді, які мають конфлікт із законом

У рамках українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» відбулася зустріч в. о. міського голови Любові Цимбалюк з його представниками: паном Робертом Лютсом (Канада) - радником проекту, Євгеном Загодаєвим - директором проекту, Оленою Гончаренко – старшим інспектором проекту. Учасниками зустрічі також стали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бочковський, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, ювенальний прокурор м. Житомира Олена Грабар, представник Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Піка та фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб Максим Баб’як.

Предметом розмови став аналіз діяльності державних установ ювенальної прокуратури, Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінально-виконавчої інспекції у сфері комплексної соціальної допомоги дітям та молоді, які мають конфлікт із законом. Зокрема, увага була акцентована на перспективі розвитку об’єктів соціального спрямування, діяльність яких спрямована на профілактичну роботу в дитячому та молодіжному середовищі, на індивідуальну та групову роботу з дітьми ризикованої поведінки та тими, хто знаходиться на обліку в КВІ.

Таким закладом є Центр відвідування для дітей та молоді, які мають конфлікти із законом. Як зазначає директор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, метою такої соціальної установи є організація комплексної роботи, спрямованої на ресоціалізацію дітей, звільнених від відбування покарання з випробуванням; робота з близьким оточенням дитини; робота з дітьми, які мають ризиковану поведінку. Діяльність Центру передбачає тісну співпрацю з кримінально-виконавчою інспекцією.

Даний українсько-канадський проект з’явився на запит Міністерства юстиції та Верховного Суду і працює в Україні з 2010 року, коли його представники розпочали роботу над розробкою концепції реформації кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні. Мета проекту - допомогти центральним органам державної влади та суддям створити ефективну систему кримінальної юстиції для неповнолітніх, яка заснована на міжнародних стандартах і захищає права дитини.

Перший в Україні спеціальний Центр відвідування для дітей, що перебувають у конфлікті з законом, був відкритий в Мелітополі. Такий заклад вже створено в Івано-Франківську, в Запоріжжі, у Львові.

"Діти спершу проходять реєстрацію у кримінально-виконавчій інспекції, де для них розробляється індивідуальний план. Співробітники інспекції проводять бесіди з дитиною, визначають існуючі проблеми та обставини, які штовхнули її на злочин. Потім направляють до створеної при міському центрі соціальних служб Центру відвідування для дітей та молоді, що конфліктують із законом", - зазначає Євген Загодаєв.

Представники проекту зазначають, що в такому Центрі дітям комфортно і створено всі умови для соціально-виховної роботи. З підлітками проводять тренінги, вчать контролювати гнів.

"Мета Центру - з’ясувати, чому підлітки вчинили правопорушення, визначити проблеми підлітків. Така модель дозволяє службам, які працюють з дитиною, познайомитися з такими інструментами, як досудові звіти, методика оцінювання ризиків вчинення повторного правопорушення, вивчення потреб дитини, які говорять, що не так у дитини і над чим потрібно працювати", - зазначає пан Роберт Лютс.

Під час зустрічі розглядалося питання створення такої установи у м. Житомирі за активної підтримки Канади. Зокрема, піднімалося питання приміщення для такої структури та умов функціонування такого закладу в місті. Даний Центр діятиме як підрозділ Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Також під час зустрічі було обговорено ситуацію по м. Житомиру. Зазначено, що кількість дітей, які перебувають у конфлікті із законом і знаходилися на обліку в КВІ та Центру, - 32; кількість дітей, які перебувають на профілактичному обліку сектору кримінальної міліції у справах дітей МВ УМВС України в Житомирській області, – 28; кількість осіб віком від 18 до 35 років, які перебувають у конфлікті із законом і знаходилися на обліку Центру, – 46; кількість дітей та молодих осіб до 23 років, які мають ризикову поведінку і були охоплені груповою роботою Центру, – близько 400 осіб; кількість осіб, які повернулися з місць позбавлення волі і яким надано соціальні послуги, - 31.

Ольга Юрченко наголошує, що на сьогодні Житомир потребує впровадження комплексної роботи у напрямку профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному оточенні, налагодження системної соціальної роботи з дитиною та її близьким оточенням, запобігання рецидивної поведінки дитини, яка має конфлікт із законом.

"Створення Центру відвідування є оптимальним варіантом для соціальних служб, які працюють з підлітками, що потребують допомоги. Присутність виховного фактору у системі запобігання підлітковій злочинності має важливе значення. Ми готові до співпраці й вдячні уряду Канади за такий перспективний проект",- зазначила в.о.міського голови Любов Цимбалюк та висловила сподівання, що співпраця фахівців центру соціальних служб, КВІ та представників українсько-канадського проекту дасть ефективний результат та зможе змінити ситуацію в місті та державі на краще.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Любов Цимбалюк: Учасникам АТО виділимо 71 га землі

Про можливість виділення для учасників АТО земельні ділянки на площі 71 га сказала в.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк на засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування 22 липня 2015 року.

«Не секрет, що виділити одномоментно і одночасно усім земельні ділянки міська влада не може. Є надзвичайно багато заяв від учасників АТО, а вільних земельних ділянок нема. Я ініціювала проведення інвентаризації земельних ділянок нашого КП «Зеленбуд», і у районі Глибочиці виявили земельну ділянку 71 га, яка використовуються підприємством не в повному обсязі. Ці землі можуть вирішити питання отримання ділянок для більшості учасників АТО»,- поінформувала Л.Цимбалюк.

Любов Цимбалюк зауважила, що уже на найближчій сесії міської ради проситиме депутатів підтримати клопотання щодо відмови від права користування частиною земельної ділянки для подальшого розгляду та виділення її учасникам АТО.

«Сподіваюся, що підтримку депутатського корпусу ми отримаємо. І так вирішимо питання виділення землі для учасників АТО, 71 га землі – це немала ділянка. Окрім цього, ми запланували інвентаризацію всієї землі у м. Житомирі з метою виявлення вільних ділянок», - зазначила Любов Цимбалюк.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
среда, 22 июля 2015 г.

Благодійність має обличчя

Аби висловити слова вдячності доброчинникам, показати обличчя благодійників громадськості та популяризувати благодійність, у рамках культурно-просвітницької ініціативи фонду «Надія Є» відбулася зустріч під назвою «Благодійність має обличчя» за сприяння міської влади.

До спілкування в колі благодійників, партнерів та влади долучилися в.о. міського голови Любов Цимбалюк, заслужена артистка України, почесний член правління фонду «Надія Є» Ірина Шинкарук, видатні підприємці, освітяни, діячі мистецтв та журналісти.

"Завдяки об’єднанню небайдужих людей реалізовуються великі хороші проекти на користь розвитку нашого краю та Житомира", - зазначає директор БФ «Надія Є» Надія Юшкевич. Одним із статутних завдань фонду є популяризація благодійності та допомога підростаючому поколінню в самореалізації, заохочення обдарованої талантами української молоді, аби молоді люди побачили перспективу в житті та духовно-культурному розвитку.

Під час зустрічі керівники фонду відзначили подяками людей, які долучилися до створення та організації різних благодійних проектів. Очільники фонду вдячні меценатам благодійної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись», які допомагали втіленню ідеї підтримки талановитих та обдарованих дітей, сприяли їх відзначенню під час гала-концерту «Зірка плюс зірка» в облмуздрамтеатрі в переддень свята Міжнародного дня захисту дітей.

Партнерами БФ «Надія Є» в мистецькому проекті «Якщо ти зірочка, засвітись» 2015 року є:

• Марчук Олександр Арсентійович - директор торгового Дому «Піраміда»;
• Вівсик Оксана Петрівна - голова наглядової ради ТК «Рудь» ПАТ «Житомирський маслозавод»;
• Карпінський Геннадій Іванович - директор меблевої фабрики «Луч»;
• Шевченко Ірина Володимирівна - директор салону квітів «Флореаль»;
• Творчий колектив салону краси «Шарм»
• Мислінська Лідія Дмитрівна, Мислінський Микола Зігмундович – дирекція товариства «Грантех»;
• Ничипорук Михайло Миколайович - директор КП «Житомирводоканал»;
• Олександр Воєвудський - член журі обласної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись»;
• Артем Кондратюк - член журі обласної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись»;
• Ірина Шинкарук – голова журі обласної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись, заслужена артистка України;
• Івасенко Лариса Петрівна - член журі обласної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись»;
• Костюшко Ольга Григорівна - художній керівник зразкової театрально-хореографічної студії «Світлячок» м. Житомир;
• Анна Микитенко - член оргкомітету обласної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись»;
• Юлія Маркевич - член оргкомітету обласної мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись»;
• Сухомлин Світлана Вікторівна - директор піцерії «Маріо»;
• Прфспілковий комітет « Житомиробленерго»;
• Поліграфічна фірма «Брендбук»;
• Творчий професійний колектив ресторану «Шале»;
• Тімошкіна Наталія Миколаївна – художній керівник Житомирського театру ім. І.Кочерги.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Роз’яснення щодо зміни в процедурі створення ОСББ

З 1 липня 2015 року вступив в силу Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» №417-VIII. У даному законі була змінена процедура створення ОСББ.

Мешканці міста Житомира щоденно звертаються до управління муніципального розвитку для надання консультацій щодо змін в законодавстві. Власники квартир будинку починають розуміти важливість створення ОСББ, як основної форми управління будинком, яка дасть можливість відстоювати свої інтереси та приймати рішення корисні для свого будинку.

Начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев надав роз’яснення щодо зміни в процедурі створення ОСББ.

Для створення об’єднання скликаються установчі збори. Скликання установчих зборів здійснюється ініціативною групою, яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень.

Повідомлення про проведення установчих зборів направляється ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному власнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.

Установчі збори веде голова зборів, який обирається більшістю голосів присутніх співвласників або їх представників.

Кожний співвласник під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників.

Якщо в результаті проведення установчих зборів для прийняття рішення не набрано кількості голосів «за» або «проти», проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на установчих зборах.

Рішення приймається шляхом поіменного голосування. Під час підрахунку голосів враховуються і голоси, подані співвласниками під час проведення установчих зборів, і голоси, подані під час письмового опитування. Рішення оформляється особистим підписом кожного, хто проголосував, із зазначенням результату голосування ( «за» чи «проти»).

Державна реєстрація об’єднання проводиться у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб. Об'єднання вважається утвореним з дня його реєстрації.

Нагадуємо, що з початку 2015 року в місті Житомирі створено 8 ОСББ, для порівняння, таку кількість об’єднань було створено за 3 попередні роки загалом (2012-2014 рр.).

Станом на 20.07.2015 р. офіційно зареєстровано 65 ОСББ, ще 3 об’єднання на стадії підготовки документів для реєстрації та 20 ініціативних груп, які виявили бажання створити ОСББ та вивчають варіанти створення об’єднань у своїх будинках.

Для отримання більш детальної інформації по створенню ОСББ та отримання необхідного пакету документів для проведення установчих зборів, звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради (каб. 264, телефон для довідок 48-12-00).

Приклад: досягнення ОСББ «Шевченка 103» з моменту створення.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Цимбалюк Л. В. провела особистий прийом громадян

Сьогодні, 21 липня 2015 року, під час особистого прийому в.о. міського голови Любов Цимбалюк вислухала близько 30 звернень житомирян. Більшість з них стосувалися якості надання житлово-комунальних послуг, ремонту багатоповерхових будинків та покриття вулиць, виділення земельних ділянок під забудову. В окремих зверненнях йшлося про надання матеріальної допомоги на лікування та забезпечення ліками за безкоштовними рецептами.

Крім особистих звернень, було й колективне. Зокрема, працівники ДЗ «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці» просили відновити роботу вузлової поліклініки по пров. 1-му Паровозному. Люди хотіли дізнатися про подальшу долю медичного закладу, адже занепокоєні, що можуть залишитися без роботи та зарплати.

«Відповідно до змін в законодавстві з 1 січня 2015 року фінансове забезпечення діяльності медичного закладу належить до компетенції органів місцевого самоврядування. Після завершення процедури передачі майнового комплексу поліклініки з державної у комунальну власність розпочнеться фінансування медзакладу з місцевого бюджету», - сказала в.о. міського голови. Також Любов Цимбалюк зазначила, що питання прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Житомира цілісного майнового комплексу державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці» буде вирішено вже найближчої сесії, яка відбудеться 29 липня 2015 року.

Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету від 4 березня у Житомирі був створений структурний підрозділ «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці» комунальної установи «Центральна міська лікарня №1», без права юридичної особи, зі штатним розписом в кількості 36,25 одиниць.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» з 1 січня заклади охорони здоров’я Укрзалізниці передані на фінансування з місцевих бюджетів.

Прийом в.о. міського голови здійснюється у перший, третій вівторок місяця з 9.00 до 12.00 год. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 09.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 18.00 год. в кім.№127, майдан ім.С.П.Корольова, 4/2.

Адреса приймальні звернень громадян Житомирської міської ради: 10014 м.Житомир, майдан імені С.П.Корольова,4/2, кім.101, тел.48-12-12.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
вторник, 21 июля 2015 г.

Безпека на воді

У місті продовжується купальний сезон, але відпочинок не для всіх стає приємним задоволенням.

«Протягом вихідних днів, 18 та 19 липня 2015 року, в різних місцях міста сталися нещасні випадки, внаслідок яких один чоловік втопився, а другий зазнав значних травм і у важкому стані госпіталізований до обласної клінічної лікарні. Ці трагічні випадки з відпочиваючими трапилась на стихійних пляжах Причина отримання травм та утоплення - це елементарне нехтування правилами безпеки під час відпочинку на водних об’єктах», - зазначає заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Куліковський.

У черговий раз управління з питань НС та ЦЗН міської ради звертається до громади міста з інформацією про необхідність проводити відпочинок в офіційно визначених місцях в районі гідропарку, а саме на території дитячого та дорослого міських пляжів.

З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах міста просимо суворо дотримуватись встановлених правил поведінки на воді.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
суббота, 18 июля 2015 г.

Модернізований в рамках співробітництва з Німеччиною дитячий садок відкриють у Житомирі

17 липня 2015 року в Житомирі відбудеться офіційне відкриття будівлі ДНЗ №63 після енергоефективної термореновації за європейськими стандартами. Дитячий садочок був модернізований за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Презентація оновленого дитячого садка відбудеться в рамках семінару з питань енергоефективної термореновації, організованого за ініціативи Житомирської міської ради. У заході візьмуть участь представники центральних і місцевих органів влади, міжнародні й українські експерти, батьки дошкільнят та представники широкої громадськості.

Вартість комплексної термореновації будівлі ДНЗ №63 «Вербиченька», що тривала менше року, складає 3,6 млн. грн. Очікуване заощадження теплової енергії становить близько 57%. Проект також матиме позитивний екологічний ефект, що полягає у зниженні рівня викидів С02 в атмосферу на 22,85 тонн щорічно. Очікується, що внаслідок термореновації суттєво підвищиться рівень комфорту перебування у закладі вихованців. Це особливо важливо для дошкільнят із родин зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які навчаються в садочку від початку розгортання збройного конфлікту на сході України. Житомирщина вже прийняла загалом близько 9 000 переселенців.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у прес-конференції, що відбудеться у п'ятницю, 17 липня 2015 року, о 13:30 у приміщенні ДНЗ №63 «Вербиченька» (м. Житомир, вул. Київська, 45). Акредитація представників ЗМІ відбуватиметься на місці.

У прес-конференції візьмуть участь:
• Любов Цимбалюк, в.о. міського голови м. Житомира, секретар Житомирської міської ради
• Сергій Машковський, голова Житомирської обласної державної адміністрації
• Едуард Кругляк, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
• Валентин Шліхта, заступник голови Держенергоефективності України
• Даніела Бергельт, уповноважена з питань співробітництва Посольства ФРН в Україні
• Крістіана Хагенедер, директор проекту "Енергоефективність у громадах", що впроваджується GIZ.

Енергоефективна термореновація ДНЗ №63 «Вербиченька» в м. Житомир була здійснена в рамках співробітництва з Урядом Німеччини за підтримки двох проектів, що реалізуються GIZ .
«Енергоефективність у громадах» - діяльність проекту полягає у покращенні енергетичної ситуації в Україні шляхом розвитку потенціалу місцевої влади з метою посилення здатності громад виконувати роль рушійної сили у впровадженні заходів з підвищення енергоефективності.
«Реформа управління на сході України» - діяльність проекту полягає у забезпеченні органів місцевого самоврядування та державних інституцій удосконаленим інструментарієм і процедурами задля більш ефективного і сталого надання муніципальних послуг.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
пятница, 17 июля 2015 г.

Житомирський садочок №63 утеплено за європейськими стандартами

17 липня 2015 року у Житомирі відбулося офіційне відкриття будівлі дошкільного навчального закладу №63 після енергоефективної термореновації за європейськими стандартами. Дитячий садочок був модернізований за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Вартість комплексної термореновації будівлі ДНЗ №63 «Вербиченька» склала 3,6 млн. грн.

На урочисте відкриття садочка завітали почесні гості - директор проекту "Енергоефективність у громадах", що впроваджується GIZ, Крістіана Хагенедер, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, заступник голови Держенергоефективності України Валентин Шліхта, в.о. міського голови Житомира Любов Цимбалюк, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, батьківська громада, представники ЗМІ.

Очікуване заощадження теплової енергії у результаті даного проекту становить близько 57%. Спеціалісти стверджують, що проект також матиме позитивний екологічний ефект, що полягає у зниженні рівня викидів С02 в атмосферу на 22,85 тонн щорічно. Очікується, що внаслідок термореновації суттєво підвищиться рівень комфорту перебування у закладі вихованців.

У закладі повністю утеплено фасад та цоколь будівлі, замінено вікна, встановлено індивідуальний тепловий пунк та геліосистеми для гарячої води. Про перші відчутні зміни говорить завідуюча ДНЗ №63 Віленіна Ганношина: «Ми вже відчули комфорт – цілий рік у садочку є гаряча вода. І як тільки були поставлені перші вікна - в дитячих спальнях стало відчутно тепліше».

«Ми дякуємо нашим іноземним партнерам-донорам за даний проект. Окрім економічного, ми отримали соціальний ефект – комфортні умови перебування у садочку, перш за все, для дітей», - зазначила в.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк.

Л.Цимбалюк сподівається, що це не останній вдалий проект і вже до кінця року місто планує завершити всі роботи по термореновації 22 об’єктів бюджетної сфери.

Для учасників заходу провели екскурсію будівлею садочка, а вихованці закладу представили концертну програму, для представників ЗМІ відбулася прес-конференція. Презентація оновленого дитячого садка відбулась в рамках семінару-презентації енергоефективної термореновації об’єктів бюджетної сфери за європейськими стандартами, що проходить сьогодні у місті Житомирі.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

4 родини переселенців тепер житимуть у нових кімнатах готелю «Житомир»

Сьогодні, 17 липня 2015 року, 4 родини вимушених переселенців отримали ключі від кімнат у готелі «Житомир», де проведено ремонт.

«Дякуючи Уряду Німеччини, ми виконали капітальний ремонт 8-го поверху готелю «Житомир», місця, де у нас проживають вимушених переселенців», - зазначила в.о. міського голови Житомира Любов Цимбалюк та вручила ключі родинам.

Ремонтні роботи проведені в рамках співпраці з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах». Відтак, у кімнатах з’явилися нові меблі, встановлені сучасні двері та енергозберігаючі вікна; проведено капітальний ремонт кімнат та санвузлів. Діти отримали можливість гратися у спеціально відведеному місці розвиваючими іграшками.

«Через події на сході України всі регіони України зіткнулися із суспільними викликами, що пов’язані з інтеграцією сімей вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій до нормального життя на новому місці проживання. І нам приємно, що ми змогли забезпечити комфортні місця проживання для людей, які цього потребують», - зауважила директор проекту "Енергоефективність у громадах" Крістіана Хагенедер.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Підписано Меморандум між Житомирською міською радою та ПРООН

17 липня 2015 року між Житомирською міською радою та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй підписано Меморандум про партнерство з метою реалізації проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

«У результаті співпраці за грантові кошти місто отримає 4 твердопаливні котли, що працюють на альтернативному виді палива. Проект спрямований скоротити споживання традиційних видів палива, що відповідає стратегічному плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста на період 2015-2024 років», - зазначила в.о.міського голови Любов Цимбалюк.

Керівник проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» Володимир Лященко зауважив, що у рамках реалізації згаданого проекту вже до кінця поточного року на визначених об'єктах будуть встановлені твердопаливні котли, що працюють на солом’яних пілетах.

«Місто погодилось на впровадження пілотного проекту. Котли закуплені за рахунок ПРООН шляхом проведення відкритого міжнародного конкурсу, і єдиною умовою було співфінансування на проектно-кошторисну документацію тих об’єктів, куди встановлюються котли»,- розповів В.Лященко.

Твердопаливні котли будуть встановлені у ЗОШ №1 (2 котли), ДНЗ №10 міста Житомира та в Житомирському національному агроекологічному університеті. Також за рахунок проекту місто отримує і місячний запас палива (солом’яних пілет) для цих котлів.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
четверг, 16 июля 2015 г.

Про скликання сорок восьмої сесії Житомирської міської ради

УКРАЇНА
м. Житомир
РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
від 13.07.2015 №394

Про скликання сорок восьмої сесії Житомирської міської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сорок восьму сесію Житомирської міської ради шостого скликання 29 липня 2015 року о 10 годині в залі засідань міської ради.
На розгляд ради внести такі питання:
1. Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року.
Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.
2. Про перейменування топонімічних об’єктів в місті Житомирі.
Доповідач: Черкасова Євгенія Леонідівна – начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.
3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Житомирської міської ради.
Доповідач: Цимбалюк Любов Володимирівна – секретар міської ради.
4. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.04.13 №518 «Про затвердження комплексної міської Програми соціального захисту населення на 2013-2015 роки».
Доповідач: Краснопір Вікторія Валентинівна – начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради.
5. Про внесення змін і доповнень до міської цільової Програми розвитку освіти міста Житомира на період 2013-2015 років.
6. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.02.2008 р. №561 «Про затвердження Програми підтримки творчо працюючих педагогічних працівників та педагогічних колективів навчальних закладів м.Житомира».
Доповідач: Арендарчук Валентин Васильович – начальник управління освіти міської ради.
7. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 18.04.2013 №515.
Доповідач: Кондратюк Сергій Миколайович – начальник управління житлового господарства міської ради.
8. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.04.13 №514 «Про затвердження Програми благоустрою міста Житомира на 2013-2015 роки».
9. Про внесення та затвердження змін до Статутів комунальних підприємств Житомирської міської ради.
Доповідач: Марцун Олександр Васильович – начальник управління комунального господарства міської ради.
10. Про внесення змін в додаток до рішення Житомирської міської ради від 14.05.15 № 908 «Про Програму економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2015 рік».
Доповідач: Деркач Віктор Володимирович – в.о. директора департаменту економічного розвитку міської ради.
11. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015 №844 «Про міський бюджет на 2015 рік».
Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.
12. Про надання згоди на укладання договору про спільну діяльність по експлуатації полігону твердих побутових відходів, вдосконаленню робочої карти та рекультивації об’єкта.
13. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Житомира житлових будинків №№ 9, 16з по вул. Максютова.
14. Про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів та вторинної сировини, що утворилась в результаті роздільного збирання побутових відходів на певній території м. Житомира на конкурсних засадах.
Доповідач: Кондратюк Сергій Миколайович – начальник управління житлового господарства міської ради.
15. Про створення комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради.
16. Про застосування коефіцієнта до орендної плати за використання на умовах оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності.
Доповідач: Матвеюк Валерій Володимирович – директор КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради.
17. Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира імені Гетьмана Івана Виговського.
Доповідач: Арендарчук Валентин Васильович – начальник управління освіти міської ради.
18. Про прийняття в комунальну власність міста від ВАТ „Льонотекс” об’єкту державної власності, який у процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу господарського товариства та безоплатну його передачу на баланс комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради.
19. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста об’єкта благоустрою пам’ятного знака жертв голодомору 1932- 1933 років та скверу на розі вулиць 1-Травня і Гагаріна в м. Житомирі.
Доповідач: Марцун Олександр Васильович – начальник управління комунального господарства міської ради.
20. Про затвердження на посаді заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Доповідач: Цимбалюк Любов Володимирівна – секретар міської ради.
21. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці».
Доповідач: Зелінський Роман Степанович – начальник управління охорони здоров’я міської ради.
22. Про перелік об’єктів комунальної власності міста Житомира, що підлягають та не підлягають приватизації в 2015 році.
Доповідач: Кравчук Олена Борисівна – заступник директора департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.
23. Про зміну назви організаційного відділу Житомирської міської ради та затвердження Положення про відділ організаційного забезпечення депутатської діяльності Житомирської міської ради.
Доповідач: Паламарчук Тетяна Михайлівна – начальник організаційного відділу міської ради.
24. Про затвердження міської цільової програми підвищення енергоефективності м. Житомира на 2015-2017 роки.
Доповідач: Пахолюк Борис Борисович – заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради.
25. Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі.
Доповідач: Сухомлин Сергій Іванович – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
26. Про затвердження детального плану території в районі вулиці Черняховського та річки Тетерів.
27. Про затвердження детального плану території розміщення об'єктів громадського призначення та об'єктів обслуговування транспорту.
28. Про надання та підтвердження назв топонімічним об’єктам, утвореним при розробці детальних планів територій розміщення житлової забудови в районі вулиці Червоноармійської та вулиці Радонової-ЛЕП-провулку Шумського в м. Житомирі.
Доповідач: Черкасова Євгенія Леонідівна – начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.
29. Про підтримку Постанови Верховної ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».
Доповідач: Пухтаєвич Михайло Георгійович – депутат міської ради.
30. Про ведення будинкового обліку та висвітлення інформації у житловому фонді м. Житомира.
Доповідач: Кропивницький Володимир Миколайович – депутат міської ради.
31. Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів І та ІІ поверхів у будинках з ліфтами, не обладнаними картковою системою.
Доповідач: Онопрієнко Валерій Васильович – депутат міської ради.
32. Інформація робочої групи щодо відміни рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.07.2013 № 307.
Доповідачі: Малиновський Олег Антонович – депутат міської ради,
Онопрієнко Валерій Васильович – депутат міської ради.
33. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні.
34. Про передачу у власність та оренду земельних ділянок громадянам під існуючим нерухомими майном.
35. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
36. Про внесення змін до окремих рішень міської ради з земельних питань.
37. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
38. Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою під існуючим нерухомим майном.
39. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючим майном/зміна цільового призначення.
40. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів.
41. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які мають право на пільги, відповідно до вимог чинного законодавства.
42. Про розгляд звернень громадян стосовно надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
43. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
44. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам-підприємцям.
45. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради.
46. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним особам, внесення змін до рішень міської ради.
47. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним особам.
48. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам – підприємцям.
49. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою фізичним особам – підприємцям.
50. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам.
51. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна заявників.
52. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам державної та комунальної форм власності.
53. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою юридичним особам.
54. Про надання права користування земельними ділянками юридичним особам державної та комунальної форм власності.
55. Про передачу земель комунальної власності територіальної громади міста Житомира у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
56. Про розгляд клопотань Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області.
57. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Ринок» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по проспекту Миру, 15.
58. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Ринок» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Велика Бердичівська, 69/2.
59. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Соловйової Т.М. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по проспекту Миру, 49.
60. Про розгляд звернення приватного підприємства «АДЛЄР» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Авіаторів, 9.
61. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Восканян В.Р. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. 1-го Травня, 41.
62. Про розгляд звернення приватного підприємства «Поліська страхова компанія» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Жуйка, 3.
63. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Транспортні мережі» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Баранова, 77.
64. Про розгляд звернення Гуманкова Максима Вікторовича.
65. Про розгляд звернення церкви євангельських християн у м. Житомирі «Ковчег».
66. Про розгляд звернення приватного підприємства «Терра».
67. Про розгляд звернення навчального закладу об’єднання громадян «Житомирська обласна автомобільна школа всеукраїнської спілки автомобілістів».
68. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Олеандр ЛТД».
69. Про розгляд звернення підприємства облспоживспілки «Виробничий комбінат».
70. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Лаванда».
71. Про розгляд звернення приватного підприємства «Джерело».
72. Про розгляд звернення міської громадської організації «Футбольний клуб «Житомир» щодо поновлення договору оренди землі.
73. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Бабушкіна Р.І.
74. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Рубан Т.М.
75. Про розгляд звернення Масловського В.А.
76. Про розгляд звернення Житомирської філії Концерну «Війсьторгсервіс».
77. Про розгляд звернення Багатопрофільного малого приватного підприємства «Сприяння».
78. Про розгляд звернення міської громадської організації «Гаражний кооператив «Крок».
79. Про розгляд звернення приватної фірми «Рескріпт».
80. Про розгляд звернення міської громадської організації «Футбольний клуб «Житомир».
81. Про розгляд звернення міської громадської організації «Житомир – місто мрії».
82. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Свободна енергії».
83. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Пащенко Д.М. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по майдану Житній ринок, 3.
84. Про надання в постійне користування земельної ділянки за адресою м.Житомир шосе Київське, 39 Парафії Святої Равноапостольної Ольги Української Православної церкви.
85. Про розгляд звернення «ПП Олсо».
86. Про розгляд звернення публічного акціонерного товариства «Житомирський комбінат силікатних виробів».
87. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ЖЛ».
88. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Три гуся».
Доповідач: Лалименко Єлизавета Володимирівна – начальник управління регулювання земельних відносин міської ради.
89. Різне.

На сесію запросити голову Житомирської обласної державної адміністрації, голову Житомирської обласної ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Богунської та Корольовської районних у місті рад, окремих керівників організацій та установ, представників засобів масової інформації.

Секретар міської ради Л.В. Цимбалюк

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Про додаткові трудові гарантії мобілізованим

Законом України від 14 травня 2015 року № 426-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту окремих категорій ветеранів війни» Кодекс законів про працю України доповнено ст.77-2, якою передбачено надання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік учасникам бойових дій, інвалідам війни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Надання зазначеної додаткової відпустки учасникам бойових дій, інвалідам війни також передбачено Законом України «Про відпустки» (ст.16-2) розділу Ш «Додаткові відпустки у зв’язку з навчанням, творча відпустка, відпустка для підготовки та участі в змаганнях, додаткова відпустка окремим категоріям ветеранів війни».

Додаткова відпустка, що надається учасникам бойових дій та інвалідам війни, не належить до категорії щорічних і надається понад тривалість щорічної відпустки та інших видів відпусток.

Зазначена додаткова відпустка надається у календарному році, а не за робочий рік, тобто незалежно від стажу роботи.
У разі невикористання зазначеної додаткової відпустки, вона не переноситься на наступний календарний рік, не подовжується у разі хвороби працівника та не ділиться на частини.

Законом України «Про відпустки» не передбачено можливості заміни цієї відпустки грошовою компенсацією.

Правом на використання зазначеної відпустки відповідні категорії працівників можуть скористатися починаючи з 6 червня цього року.

За працівниками, які були звільнені в запас з військової служби за призовом під час мобілізації на особливий період, а потім знову призвані для проходження військової служби за призовом під час мобілізації на особливий період, зберігаються гарантії, передбачені ст.119 КЗпП України, у тому числі виплата компенсації, з урахуванням норм Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015р. №105. Тобто зазначені витрати відшкодовуються органами соціального захисту населення за рахунок коштів Державного бюджету.

Департамент праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.
( для довідок: тел.47-47-19, 47-47-26)

Управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради.
(для довідок: тел.47-03-67)

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

У Житомирі проходить семінар-презентація енергоефективної термореновації об’єктів бюджетної сфери за європейськими стандартами

17 липня 2015 року у Житомирській міській раді проходить семінар-презентація енергоефективної термореновації об’єктів бюджетної сфери за європейськими стандартами, мета якого - представити досягнення міста Житомира в рамках співпраці з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах». Зареєстровано понад 100 учасників заходу, серед яких міжнародні й українські експерти,представники влади та громадськості.

Відкриваючи семінар, в.о міського голови Житомира Любов Цимбалюк подякувала міжнародним партнерам-донорам та гостям міста за співпрацю та можливість отримати цінний досвід.

«Місто Житомир системно працює над впровадженням політики енергоефективності на енергозбереження у бюджетних та комунальних закладах. У 2012 році місто доєдналися до ініціативи Угоди Мерів. Завдяки співпраці з проектом «Енергоефективність у громадах», який впроваджується GIZ, ми розробили та затвердили на сесії План дій зі сталого енергетично розвитку на 2015-2024 року, який в травні поданий на погодження Європейської Комісії», - зазначила Л.Цимбалюк.

Також керівник міста зауважила, що, дякуючи Уряду Німеччини, у Житомирі проведено капітальний ремонт 8-го поверху готелю «Житомир», де проживають вимушені переселенці, і вже сьогодні буде вручено ключі від відремонтованих номерів 4 родинам. За фінансової підтримки проекту GIZ зробили термореновацію ДНЗ №63 м.Житомира, на офіційне відкриття будівлі якого після енергоефективної термореновації ми запрошуємо гостей сьогодні. Також реалізація цього проекту підвищила обізнаність фахівців міста в усіх сферах та етапах виконання робочого проекту, надала можливість працівникам Житомирської міської ради попрацювати з міжнародними експетрами та відпрацювати технічні питання підготовки проектних документів, звітів тощо згідно з міжнародними стандартами.

Довідка
Упродовж 2014-2015 років у місті Житомирі в рамках співпраці з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах» впроваджено ряд інвестиційних та інституційних заходів. Зокрема, проведено капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №63 та встановлено геліосистему для підігріву гарячої води. Загальна вартість проекту – 3,6 млн. грн., з яких: 2,4 млн. грн. – кошти GIZ (геліоколектор – 0,5 млн. грн.) та 1,2 млн. грн. – кошти міського бюджету.
Впроваджено електронну систему моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів в бюджетній сфері міста. Загальна вартість проекту – 410,9 тис. грн., з яких: 210,9 тис. грн. – кошти GIZ та 200,0 тис. грн. – кошти міського бюджету.
Проведено капітальний ремонт номерів готелю «Житомир», в якому проживають вимушені переселенці з тимчасово окупованої території та території, що постраждала від конфлікту на Сході України: 1,6 млн. грн. – грантові кошти GIZ та 0,3 тис. грн. – кошти міського бюджету.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
среда, 15 июля 2015 г.

Житомирянин Василь Іванович Натальченко святкує своє 95-річчя

Сьогодні, 15 липня 2015 року, своє 95-річчя від дня народження святкує Натальченко Василь Іванович. Вітання у цей день житомирянин приймає не лише від рідних та близьких, від колег та друзів, а й від представників влади міста.

Заступник міського голови Олександр Бочковський висловив поважному імениннику щиру повагу та шану, дякуючи за його значні трудові та бойові досягнення.

«Як мудра й поважна людина, Ви здобули авторитет серед людей, повагу серед друзів, стали наставником для молоді завдяки найкращим людським якостям та працелюбності. Ви виборювали перемогу у Другій світовій війні, відвойовували мир і свободу нашої держави», - зауважив О.Бочковський.

Вона привітав Василя Івановича з Днем народження та побажав йому довгих років життя, здоров’я, гарного настрою, благополуччя та достатку.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

У Житомирі активізували роботу з боржниками КП «Житомирводокнал»

Борг населення перед КП «Житомирводоканал» становить 19,2 млн.грн, юридичні особи боргують близько 3 млн. грн. У місті активізувалася кампанія щодо боротьби з боржниками.

З 1 по 18 серпня в усіх районах Житомира відбудеться активна кампанія з відключення боржників. За останні тижні КП «Житомирводоканал» спільно з виконавчою службою щодня проводять рейди по квартирах боржників та відключають послугу водовідведення – вода є, а злити її нікуди.

15 липня відбулася прес-конференція на підприємстві, де журналістам детально розповіли, як саме відбуватиметься відключення боржників та які неприємності чекають на злісних неплатників.

«Тенденція до зростання заборгованості за останні півроку збільшилась більше як на чверть мільйона грн. Це змушує про проблему неплатників говорити всерйоз і вголос», - говорить директор КП «Житомирводоканал» Михайло Ничипорук.

Лише за червень 2015 року інспекцією з водних ресурсів підприємства за допомогою системи “Спрут” за борги було відключено 46 квартир від водовідведення та 1 квартиру від водопостачання. Боржникам, які були примусово від’єднанні від послуг водозабезпечення, окрім погашення боргу за цей місяць, довелося сплатити додатково ще 4332,25 тис.грн за підключення до мереж.

За цей же час 12 абонентів уникнули відключення завдяки тому, що уклали договір на його реструктуризацію. Завдяки цим радикальним заходам підприємство отримало у червні 12300 грн, які було сплачено в рахунок заборгованості за послуги з водозабезпечення.

За 2015 рік юридичною службою КП «Житомирводоканал» подано 357 позовних заяв на суму понад 1 млн грн.

На сайті підприємства КП “Житомирводоканал” були оприлюднені фото заможних приватних будівель, власники яких заборгували підприємству значні кошти. Ця робота з допомогою ЗМІ продовжуватиметься і надалі.

Для ефективної роботи з боржниками, залучена Державна виконавча служба.

«Станом на 1 липня 2015 р. підприємство має 581 тис.06 коп боргу за реагенти, які застосовуються при водопідготовці для перетворення річкової води на безпечну, питну воду, яку отримують городяни. Росте борг підприємства за електроенергію», - говорить начальник служби обліку та реалізації води КП «Житомирводоканал» О.Войналович.

Підприємство наголошує, що відповідальне ставлення до погашення утвореної, бодай невеликої, заборгованості убезпечить від розгляду справ у суді та відключення від систем водовідведення.

Критична фінансово-економічна ситуація, у якій знаходиться підприємство, спонукає до радикальних дій щодо боржників, аби болючі проблеми водоканалу не стали болючими проблемами усього міста, а заручниками не стали ті, хто справно платить за воду.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Спортсмени Житомира отримали відзнаки виконкому

За багаторічну плідну працю, самовідданість праці, вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію спорту у місті та області нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради Гусаковський Валерій Феліксович – старший тренер-викладач відділення баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Подяку виконавчого комітету Житомирської міської ради оголошено викладачу кафедри фізичної культури Житомирського професійного політехнічного ліцею №6, майстру спорту СРСР з волейболу Носко Володимиру Олексійовичу, старшому тренеру відділення легкої атлетики обласної школи вищої спортивної майстерності, майстру спорту міжнародного класу СРСР з легкої атлетики Чернову Віктору Івановичу, судді І категорії з тенісу настільного ,кандидату у майстри спорту СРСР з тенісу настільного Калайчеву Георгію Георгійовичу.

Шипця Леоніда Дмитровича, тренера-викладача відділення «бокс» дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради ,майстра спорту СРСРз боксу, суддю національної категорії з спорту нагороджено іменним годинником міського голови міста Житомира.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Увага! Зміни в русі транспорту по вул.Київській на виїзд з міста

У зв’язку із проведенням робіт по капітальному ремонту асфальтобетонного покриття по вулиці Київській 16 липня 2015 року з 9.00 до 19.00 год. буде перекрито смугу для руху транспорту (крім тролейбусів) на виїзд із міста Житомира на ділянці дороги від вул. Східна до Київського шосе (район автовокзалу).
Тролейбуси за маршрутом №10 будуть здійснювати перевезення пасажирів до 10.00 год.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

10-денний мистецький захід «Гра в художника» позитивно вплинув на дітей з психоневрологічного відділення

Діти з психоневрологічного відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні створили арт-об’єкти на стіні та отримали майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва.

Дитяче свято з боді-артом та солодощами протягом десяти днів готували МГО «АРТ – Село», спонсори, лікарі медзакладу та міська влада.

«Ми долучилася до підтримки такого заходу, адже діти з особливостями психологічного розвитку мають певні проблеми у спілкуванні з батьками, друзями. Коли ми приїхали сюди на початку, вони на нас дивилися з недовірою, але в процесі підготовки до заходу все змінилися: усі розкріпостилися», - каже в.о.міського голови Любов Цимбалюк.

Діти отримали подарунки, які підбиралися для них відповідно медичних вказівок. Маленькі пацієнти заспівали пісню про любов до України, гралися в різні розвиваючі ігри.

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи Неля Матвіюк каже, що в лікарні роблять усе можливе, аби повернути дітей в суспільство соціально підготовленими: «У кожного з них своя доля, свої особливості хвороби. Комусь доводитися бути на денному стаціонарі, інші - лікуються цілодобово. Є хвороби, які проходять безслідно, інші ж навпаки - потребують постійного втручання».

Нікого тут не тримають примусово, все залежить лише від волі дітей та батьків. Але безперечно, усі розуміють, що необхідно працювати над тим, аби діти в лікарні відчували поліпшення стану свого здоров’я.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
вторник, 14 июля 2015 г.

У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону та кубок України з паратриатлону

11 та 12 липня 2015 року у Гідропарку міста Житомира відбувся чемпіонат України з триатлону серед юнаків та кадетів та кубок України з паратриатлону. В змаганнях брали участь більше 100 спортсменів з Житомирської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Запорізької, Черкаської, Полтавської, Львівської, Харківської областей та міста Києва.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бочковський, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь, начальник збірної команди України з триатлону Міністерства молоді та спорту Галина Кирпулянська та президент обласної федерації з триатлону Наталія Кирилович.

Переможцем Кубку України з паратриатлону став житомирянин Володимир Степаненко, який переміг спортсмена із Волинської області Валентина Личагіна. Приємно згадати, що нещодавно у Німеччині Володимир став чемпіоном Європи з параакватлону.

Чемпіонкою України серед кадетів з триатлону в індивідуальній програмі стала Ліза Соломенюк, вихованка тренера Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради Наталії Кирилович. Другу сходинку п’єдесталу в індивідуальній програмі посіла Діана Сайківська, вихованка тренера Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради Леоніда Котвицького. В естафеті серед кадетів команда житомирян з триатлону посіла друге місце у складі Лізи Соломенюк, Діани Сайківської, Анатолія Колесника, Кирила Івасикова.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Порядок денний сесії Житомирської міської ради

Порядок денний сесії Житомирської міської ради
УКРАЇНА м. Житомир
РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 13.07.2015 №394
Про скликання сорок восьмої сесії Житомирської міської ради
Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сорок восьму сесію Житомирської міської ради шостого скликання 29 липня 2015 року о 10 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд ради внести такі питання:
1. Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року.
Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.
2. Про перейменування топонімічних об’єктів в місті Житомирі.
Доповідач: Черкасова Євгенія Леонідівна – начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.
3. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Житомирської міської ради.
Доповідач: Цимбалюк Любов Володимирівна – секретар міської ради.
4. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.04.13 №518 «Про затвердження комплексної міської Програми соціального захисту населення на 2013-2015 роки».
Доповідач: Краснопір Вікторія Валентинівна – начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради.
5. Про внесення змін і доповнень до міської цільової Програми розвитку освіти міста Житомира на період 2013-2015 років.
6. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.02.2008 р. №561 «Про затвердження Програми підтримки творчо працюючих педагогічних працівників та педагогічних колективів навчальних закладів м.Житомира».
Доповідач: Арендарчук Валентин Васильович – начальник управління освіти міської ради.
7. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 18.04.2013 №515.
Доповідач: Кондратюк Сергій Миколайович – начальник управління житлового господарства міської ради.
8. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.04.13 №514 «Про затвердження Програми благоустрою міста Житомира на 2013-2015 роки».
9. Про внесення та затвердження змін до Статутів комунальних підприємств Житомирської міської ради.
Доповідач: Марцун Олександр Васильович – начальник управління комунального господарства міської ради.
10. Про внесення змін в додаток до рішення Житомирської міської ради від 14.05.15 № 908 «Про Програму економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2015 рік».
Доповідач: Деркач Віктор Володимирович – в.о. директора департаменту економічного розвитку міської ради.
11. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2015 №844 «Про міський бюджет на 2015 рік».
Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.
12. Про надання згоди на укладання договору про спільну діяльність по експлуатації полігону твердих побутових відходів, вдосконаленню робочої карти та рекультивації об’єкта.
13. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Житомира житлових будинків №№ 9, 16з по вул. Максютова.
14. Про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів та вторинної сировини, що утворилась в результаті роздільного збирання побутових відходів на певній території м. Житомира на конкурсних засадах.
Доповідач: Кондратюк Сергій Миколайович – начальник управління житлового господарства міської ради.
15. Про створення комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради.
16. Про застосування коефіцієнта до орендної плати за використання на умовах оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності.
Доповідач: Матвеюк Валерій Володимирович – директор КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради.
17. Про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира імені Гетьмана Івана Виговського.
Доповідач: Арендарчук Валентин Васильович – начальник управління освіти міської ради.
18. Про прийняття в комунальну власність міста від ВАТ „Льонотекс” об’єкту державної власності, який у процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу господарського товариства та безоплатну його передачу на баланс комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради.
19. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність міста об’єкта благоустрою пам’ятного знака жертв голодомору 1932- 1933 років та скверу на розі вулиць 1-Травня і Гагаріна в м. Житомирі.
Доповідач: Марцун Олександр Васильович – начальник управління комунального господарства міської ради.
20. Про затвердження на посаді заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Доповідач: Цимбалюк Любов Володимирівна – секретар міської ради.
21. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці».
Доповідач: Зелінський Роман Степанович – начальник управління охорони здоров’я міської ради.
22. Про перелік об’єктів комунальної власності міста Житомира, що підлягають та не підлягають приватизації в 2015 році.
Доповідач: Кравчук Олена Борисівна – заступник директора департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.
23. Про зміну назви організаційного відділу Житомирської міської ради та затвердження Положення про відділ організаційного забезпечення депутатської діяльності Житомирської міської ради.
Доповідач: Паламарчук Тетяна Михайлівна – начальник організаційного відділу міської ради.
24. Про затвердження міської цільової програми підвищення енергоефективності м. Житомира на 2015-2017 роки.
Доповідач: Пахолюк Борис Борисович – заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради.
25. Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі.
Доповідач: Сухомлин Сергій Іванович – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
26. Про затвердження детального плану території в районі вулиці Черняховського та річки Тетерів.
27. Про затвердження детального плану території розміщення об'єктів громадського призначення та об'єктів обслуговування транспорту.
28. Про надання та підтвердження назв топонімічним об’єктам, утвореним при розробці детальних планів територій розміщення житлової забудови в районі вулиці Червоноармійської та вулиці Радонової-ЛЕП-провулку Шумського в м. Житомирі.
Доповідач: Черкасова Євгенія Леонідівна – начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.
29. Про підтримку Постанови Верховної ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».
Доповідач: Пухтаєвич Михайло Георгійович – депутат міської ради.
30. Про ведення будинкового обліку та висвітлення інформації у житловому фонді м. Житомира.
Доповідач: Кропивницький Володимир Миколайович – депутат міської ради.
31. Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів І та ІІ поверхів у будинках з ліфтами, не обладнаними картковою системою.
Доповідач: Онопрієнко Валерій Васильович – депутат міської ради.
32. Інформація робочої групи щодо відміни рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.07.2013 № 307.
Доповідачі: Малиновський Олег Антонович – депутат міської ради,
Онопрієнко Валерій Васильович – депутат міської ради.
33. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні.
34. Про передачу у власність та оренду земельних ділянок громадянам під існуючим нерухомими майном.
35. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
36. Про внесення змін до окремих рішень міської ради з земельних питань.
37. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
38. Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою під існуючим нерухомим майном.
39. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючим майном/зміна цільового призначення.
40. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів.
41. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які мають право на пільги, відповідно до вимог чинного законодавства.
42. Про розгляд звернень громадян стосовно надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
43. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
44. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам-підприємцям.
45. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради.
46. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним особам, внесення змін до рішень міської ради.
47. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним особам.
48. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам – підприємцям.
49. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою фізичним особам – підприємцям.
50. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам.
51. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна заявників.
52. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам державної та комунальної форм власності.
53. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою юридичним особам.
54. Про надання права користування земельними ділянками юридичним особам державної та комунальної форм власності.
55. Про передачу земель комунальної власності територіальної громади міста Житомира у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
56. Про розгляд клопотань Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області.
57. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Ринок» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по проспекту Миру, 15.
58. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Ринок» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Велика Бердичівська, 69/2.
59. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Соловйової Т.М. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по проспекту Миру, 49.
60. Про розгляд звернення приватного підприємства «АДЛЄР» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Авіаторів, 9.
61. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Восканян В.Р. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. 1-го Травня, 41.
62. Про розгляд звернення приватного підприємства «Поліська страхова компанія» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Жуйка, 3.
63. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Транспортні мережі» щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Баранова, 77.
64. Про розгляд звернення Гуманкова Максима Вікторовича.
65. Про розгляд звернення церкви євангельських християн у м. Житомирі «Ковчег».
66. Про розгляд звернення приватного підприємства «Терра».
67. Про розгляд звернення навчального закладу об’єднання громадян «Житомирська обласна автомобільна школа всеукраїнської спілки автомобілістів».
68. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Олеандр ЛТД».
69. Про розгляд звернення підприємства облспоживспілки «Виробничий комбінат».
70. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Лаванда».
71. Про розгляд звернення приватного підприємства «Джерело».
72. Про розгляд звернення міської громадської організації «Футбольний клуб «Житомир» щодо поновлення договору оренди землі.
73. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Бабушкіна Р.І.
74. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Рубан Т.М.
75. Про розгляд звернення Масловського В.А.
76. Про розгляд звернення Житомирської філії Концерну «Війсьторгсервіс».
77. Про розгляд звернення Багатопрофільного малого приватного підприємства «Сприяння».
78. Про розгляд звернення міської громадської організації «Гаражний кооператив «Крок».
79. Про розгляд звернення приватної фірми «Рескріпт».
80. Про розгляд звернення міської громадської організації «Футбольний клуб «Житомир».
81. Про розгляд звернення міської громадської організації «Житомир – місто мрії».
82. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Свободна енергії».
83. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Пащенко Д.М. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по майдану Житній ринок, 3.
84. Про надання в постійне користування земельної ділянки за адресою м.Житомир шосе Київське, 39 Парафії Святої Равноапостольної Ольги Української Православної церкви.
85. Про розгляд звернення «ПП Олсо».
86. Про розгляд звернення публічного акціонерного товариства «Житомирський комбінат силікатних виробів».
87. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ЖЛ».
88. Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Три гуся».
Доповідач: Лалименко Єлизавета Володимирівна – начальник управління регулювання земельних відносин міської ради.
89. Різне.

На сесію запросити голову Житомирської обласної державної адміністрації, голову Житомирської обласної ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Богунської та Корольовської районних у місті рад, окремих керівників організацій та установ, представників засобів масової інформації.

Секретар міської ради Л.В. Цимбалюк

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
суббота, 11 июля 2015 г.

Про інвестиційні проекти та підготовку до сесії міської ради

Про інвестиційні проекти та підготовку проектів рішень сесії міської ради говорив на прес-конференції 10 липня 2015 року перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Сухомлин.

Зокрема, він зауважив, що не усі проекти, пропозиції інвесторів підтримуються депутатським корпусом. Так, у минулому році лише за підтримки 31 голосу прийняте рішення щодо виділення земельної ділянки під будівництво аеропорту у місті Житомирі.

«Лише за мінімальної кількості голосів, необхідних для прийняття рішення, виділено земельну ділянку, і незабаром аеропорт запрацює. Уже зроблений перший технічний обліт житомирського летовища Боїнгом та вже найближчим часом відбудеться відкриття аеропорту», - зазначив С.Сухомлин.

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин поінформував, що на найближчу сесію буде повторно внесено проект рішення щодо Індустріального парку у місті Житомирі. Також на розгляд депутатів міської ради буде винесено питання про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів І та ІІ поверхів у будинках з ліфтами, не обладнаними картковою системою. Даним рішенням буде звільнено від оплати за користування ліфтами мешканців І та ІІ поверхів будинків, при цьому відшкодовуватимуть витрати ліфтових компаній з міського бюджету, а це близько 1,6 млн грн.

Серед важливих питань, що заплановані на розгляд на найближчій сесії, – реконструкція 2 дитячих садочків у місті за рахунок співфінансування Фонду регіонального розвитку –ДНЗ №58 по вул. Крошенській, 12б та ДНЗ №32 на вул. Якубовського,10.

«Садочки довгий час не використовуються і знаходяться у занедбаному стані. На їх реконструкцію Фонд регіонального розвитку має виділити 18 млн грн. (ДНЗ №58) та 12 млн грн. (ДНЗ №32). Проекти зроблені, експертизи зроблені. Щоб не втрачати часу, уже оголосили тендери на ці об'єкти, щоб розпочати роботи», - поінформував С.Сухомлин.

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин також розповів про інвестиційні проекти щодо будівництва соціального житла на вул. Черняховського та на вул. Шелушкова, 59а. На найближчу сесію також виноситься питання про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі, що дозволить провести капітальний ремонт греблі та будувати ГЕС.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
четверг, 9 июля 2015 г.

Житомирян закликають купатися у визначених місцях

«Станом на 9 липня 2015 року на водоймищах області з червня місяця поточного року (початку купального сезону) вже загинуло 13 чоловік, в тому числі 3 дітей. Слід зазначити, що всі вони загинули у невизначених та необладнаних для купання місцях, порушуючи елементарні правила поводження на водних об’єктах, і в більшості випадків дорослі знаходились в стані алкогольного сп'яніння», - поінформував заступник начальника управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Куліковський.

До 15 липня у місті триває місячник з безпеки на воді, метою якого є підвищення рівня безпеки і забезпечення охорони життя та здоров'я мешканців міста під час літнього відпочинку.

У рамках заходу працівники управління з питань НС та ЦЗН проводять ряд заходів для забезпечення правил безпеки на воді.

Зокрема, 9 липня була проведена рейдова перевірка водних об'єктів, які не визначені як місця масового купання, під час якої було проведено бесіди з відпочиваючими та розповсюдження листівок щодо правил поводження на водних об’єктах. Олександр Куліковський звернув увагу відпочиваючих на необхідності суворого дотримання правил поведінки на воді та вкотре наголосив: в місті лише на території Гідропарку офіційно визначено пляж як місце для масового відпочинку житомирян на воді.

До проведення місячника залучаються окремі управління та відділи міської ради, міська комунальна рятувальна служба на воді, власники водойм, які спрямовують зусилля на роз’яснення правил безпечної поведінки на воді як дорослим, так і дітям.

Начальник Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді Ігор Ткачук розповів, що рятувальна служба на воді забезпечує безпечне перебування людей на 2-х водних об’єктах, де дозволено купатися в м. Житомирі – дорослому та дитячому пляжах міського Гідропарку. «Для забезпечення безпеки рятувальна служба виставляє пост у складі 4-х чоловік, які здійснюють чергування з 9.00 до 21.00 год. На території станції є лікар, який надає медичну допомогу у разі потреби. Так з 9.00 год. до 13.00 год. працює медсестра, а з 13.00 год. до 21.00 год. - лікар зі штату рятувальної служби», - зазначив Ігор Ткачук.

Необхідна інформація стосовно правил поведінки на воді доводиться до відпочиваючих міського пляжу за допомогою засобів гучномовного оповіщення.

Організаційні та практичні заходи, які проводяться управлінням НС та ЦЗН міської ради, включають також інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дітей в літніх таборах відпочинку та розміщення друкованих матеріалів з правил поведінки на воді в місцях відпочинку та купання.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення в черговий раз звертає увагу мешканців міста на необхідності проведення відпочинку на воді тільки на території дорослого та дитячого міських пляжів, на пунктах прокату човнів. З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах міста слід суворо дотримуватись правил поведінки на воді

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

8 липня - День родини

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розвиток сімейних форм виховання сьогодні є пріоритетним для України. Нині держава намагається цими формами виховання охопити більшість таких дітей та створити умови для того, аби діти не опинялися в інтернатних закладах та дитячих будинках.

Скільки діток в Житомирі ще перебуває в інтернатах, скільки з них усиновлено? Чи багато людей, які бажають брати на виховання дітей? Про це розповіла начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради Надія Косяк.

«Коли народжується дитина, вона поглинає в себе енергію зі свого оточення. Тому взаємини у сім’ї - це найперше, що пізнає людина. В сім’ї відбувається формування людини як громадянина, тут зберігаються людські цінності»,- зазначає Надія Косяк.

Скільки в Житомирі дітей, які позбавлені батьківського піклування?
На даний час в службі у справах дітей перебуває на обліку 363 дітей, які мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Головним нашим завданням є влаштування дітей, які залишились без батьківського піклування, до сімейних форм виховання. До таких відносяться опіка та піклування, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, де діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають змогу виховуватись в родинному оточенні. Але це тимчасове влаштування до досягнення дитиною повноліття чи до закінчення навчального закладу. Далі ці діти йдуть в життя самостійно, не маючи такої підтримки, яку може отримати дитина, якщо її усиновили.

Скільки діток на сьогодні в Житомирі виховуються в сімейних формах виховання?
В місті на сьогодні 301 дитина виховується в сімейних формах виховання, а саме: 254 дитини живуть в сім’ях опікунів та піклувальників, більшість із яких є близькими родичами цих дітей, а 47 дітей влаштовано до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Чи багато в Житомирі родин, які усиновили дітей?
Зараз в місті проживає 114 усиновлених дітей віком до 18 років, які виховуються в 111 родинах. Крім того, на даний час на обліку служби перебуває 20 подружніх пар, які бажають усиновити дитину. Усиновлення є найкращою формою влаштування дитини, яка втратила власну родину, адже у такому випадку дитина приходить в сім’ю на правах рідної дочки чи сина. Але всиновлюють тільки маленьких діток. Для дітей підліткового віку також важливо отримати родинне оточення. Це можливість влаштування до прийомної сім’ї, до будинку сімейного типу чи під опіку. Опіка, піклування, дитячий будинок сімейного типу чи прийомна сім’я – це модель сім’ї, хоч і тимчасова. Інтернатний заклад, сподіваємося, відійде і змінить свою функцію, ставши тимчасовим прихистком для дитини, поки не знайдеться родина, в якій вона виховуватиметься.

Попри це, скільки дітей в місті ще перебувають в інтернатах?
62 дитини на сьогодні перебувають в державних дитячих закладах. Державною установою замінити родину не можливо. Для дитини, яка втратила батьків, важливо, щоб знайшлися люди, які замінять їй тата й маму. Дитина має зрозуміти, якою має бути родина, аби в майбутньому створити власну родину так, щоб їхні діти не повторили їхньої сирітської долі.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua
среда, 8 июля 2015 г.

Звіт Інспекції з благоустрою про виконану роботу

За інформацією Інспекції з благоустрою міста Житомира, станом на 01 липня 2015 року на контролі знаходяться 589 місця розкопок, де проводились та проводяться земельні роботи по ремонту, прокладанню підземних інженерних мереж.

За період з 16 по 30 червня 2015 року спеціалістами комунального підприємства надано 193 приписів юридичним та фізичним особам на усунення порушень у сфері благоустрою в м. Житомирі, складено 18 адміністративних протоколів, згідно ст. 152 КУпАП.

Проводиться щоденна робота по контролю за виконанням вимог рішення виконкому Житомирської міської ради від 15.04.15 №207 «Про організацію сезонної торгівлі на території міста». За невиконання обов’язкових вимог, при здійснені сезонної торгівлі за звітній період складено 1 адміністративний протокол, надано 9 приписів.

На виконання рішення Житомирської міської ради від 18.06.2014 №725 «Про впорядкування торгівлі на вулицях, майданах та тротуарах міста» КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради організовано щоденну роботу по притягненню до адміністративної відповідальності осіб, які самовільно розміщують торговельне обладнання на території міста. За звітний період складено 13 протоколів: пл. Житній ринок, вул. Вітрука, 13, вул. Щорса, 131, вул. Київська, 85, вул. І. Франка, 3.

Ведеться активна робота по контролю за виконанням покосів трави та бур’яну комунальними підприємствами, власниками підприємств, офісів, навчальних закладів, об’єктів торгівлі та іншими суб’єктами господарювання різних форм власності. За звітний період надано 49 приписів, перевірено їх виконання: вул. Щорса, 51, вул. Вітрука, вул. Мануїльського, вул. Вітрука, 17а, вул. Велика Бердичівська, 72.

Під час здійснення контролю за станом благоустрою територій міста, виявлено самовільне складування будівельних матеріалів та відходів за межами власних земельних ділянок. По факту порушення на власників складаються протоколи, надаються приписи. За звітний період надано 19 приписів, складено протоколи, перевірено виконання раніше наданих: вул. Чумацький шлях, 11, пров. Фізкультурний, провул. Селецький.

Перевірено виконання раніше наданих приписів: вул. Черняховського, 10, вул. Михайлівська, 11/2, вул. Велика Бердичівська, 67, вул. Хлібна, 20, вул. Шелушкова, 2.
Після запровадження заходів реагування власником приватного сектору по вул. Червоноармійська, 17 демонтовано самовільно розміщену тимчасову споруду, виконано роботи по плануванню грунту на території провулку.

Робота інспекції в напрямку покращення стану благоустрою території міста продовжується.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Архив блога